21.06.2017

328. Why is everything so heavy?

Witam!
Jest mi tak potwornie przykro, że tyle musiało to trwać. Nawet nie patrzę, kiedy otrzymałam zamówienie, bo się jeszcze bardziej dobiję. 

Nie tłumacze się, po prostu przejdę do zamówienia.

Zamówienie dla Vivi Smile
Z nagłówka jestem aż paskudnie dumna. Dlatego wstawiam go też niżej, bo uważam, że sam wygląda o wiele lepiej. Ale css chyba tez spoko. Mam nadzieję, że warto było czekać. 
Ach, no i mała uwaga, mogą się wgrać moje gadżety. Nie wiem dlaczego, nie wiem jak i po co, ale jakby co to od razu można je usuwać. Mogłabym się tym zająć, ale nie chciałam jeszcze bardziej przetrzymywać zamówienia.


Tyle na dzisiaj. #Bieda
Przyjmę jedno zamówienie. 

4 | dodaj komentarz

 1. Wow, bardzo fajny blog, Polecam tego allegrowicza

  OdpowiedzUsuń
 2. O mój boże. Jezu jest śliczny. Bardzo mi się podoba mój szablon. I ten cytat tak idealnie pasuje. Warto było czekać. Jestem nim zachwycona. Bardzo bardzo ci dziękuje. Buziaki i miłego dnia Rosie (wcześniej Vivi Smile)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie ten szablon jest uroczy!❤

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć ponownie!

  Hasło:
  Gvalch'ca

  Adres bloga:
  http://wilhelminas-story.blogspot.com

  Szablon, na którym mamy się wzorować:
  >>> http://wilhelmina-prewett.blog.onet.pl/files/2013/06/cropped-sstoryi.jpg <<<
  To nie cały szablon, ale nagłówek, który wykonałam bardzo dawno temu (w 2012 roku) na mojego onetowskiego bloga.
  Wkleiłam link, ponieważ zależałoby mi na takim żakardowym motywie (najlepiej w tle w głębi za polem z postami i menu, bo chyba nie da się wykonać czegoś takiego na blogspocie, żeby ramka, w której będą publikowane posty była tak mocno zaokrąglona z nachodzącą na nią postacią jak w przykładzie. Jednocześnie byłoby świetnie, gdyby postacie ojca z córką >>> https://img11.deviantart.net/74ef/i/2016/309/a/d/drawlloween_2016___addams_family_by_abigaillarson-damx9zs.png <<<< tak jakby "stały" lekko na polu z postami).

  Tytuł/cytat:
  Dying? Quicker and easier than falling asleep...

  Osoby na nagłówku:
  >>> https://img11.deviantart.net/74ef/i/2016/309/a/d/drawlloween_2016___addams_family_by_abigaillarson-damx9zs.png <<<
  Chciałabym, żeby pojawiła się postać ojca z dziewczynką, ale najlepiej bez nietoperzy.

  Zdjęcia:
  >>> https://4.bp.blogspot.com/-TDlFVLRX6ZM/WUG4eKBSmTI/AAAAAAAABxw/IFD4i9fmZzcv-HgyMBe6nphKcSfY3N6AwCLcBGAs/s1600/mina%2Bdracula_WEB.jpg <<<
  Ilustracja z linku powyżej też świetnie pasuje do planów w moim opowiadaniu, ale wybierz sama, z których prac możesz skorzystać, bo ja mam za dużo pomysłów. :) Pomyślałam, że postać z powyższego linku mogłaby być półprzezroczysta i wyglądać jakby "opierała się" o pole z postami, ale to tylko luźna propozycja.
  >>> https://img03.deviantart.net/74dd/i/2013/280/4/d/rose_red_snow_white_by_abigaillarson-d6pj6rv.jpg <<<
  >>> https://1.bp.blogspot.com/-YaNmpDmJDMw/WUG4qPr98CI/AAAAAAAABx4/UzbgR-9Yj-4g9nnOQaps0rAv5aAX4nCDQCLcBGAs/s1600/self%2Bportrait%2B2017%2BWEB.jpg <<<

  Kolory:
  Odcienie szarości z czerwonymi/bordowymi akcentami albo odcienie zgniłej zieleni wpadającej w khaki także z czerwonymi/bordowymi akcentami, chyba że masz inny pomysł; jestem otwarta na propozycje kolorystyczne, bo ilustracje, które wybrałam chyba pozwalają pobawić się kolorami. Pola w menu mogłyby po najechaniu na nie kursorem zmieniać kolor na ciemniejszy albo kontrastujący.

  Układ:
  Raczej otwarty (przyzwyczajenie, ale prawdę powiedziawszy nie mam co do tego jakiś bardzo sztywnych wymagań, więc jeśli uznasz, że zamknięty czy pół-zamknięty pasuje bardziej do Twojej koncepcji, to ja nie będę się upierać przy swoim) i chyba jedna kolumna po prawej stronie z menu (w nim linki do bohaterów, linków innych blogów) i statystyką wystarczy. Nie wiem czy dałoby się zrobić chowane menu, tzn. żeby po kliknięciu wyjeżdżała plansza z odnośnikami do zakładek właśnie, jeśli nie to nie ma problemu. ;)

  Kontakt:
  monika.matyjak@gmail.com lub wilhelmina.prewett@gmail.com, a także przez FB (@Monika Matyjak - zdjęcie profilowe z warkoczykami afrykańskimi zwiniętymi w dwie ślimacznice nad uszami :D) lub GG: 52481331.

  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem. Pozdrawiam serdecznie i nie mogę się doczekać! <3
  M.M. vel W.P.

  P.S.
  Zapomniałam jeszcze o jednym wspomnieć; o fontach! Jeśli można byłoby, to cytat: "Dying? Quicker and easier than falling asleep..." mógłby być Aquiline'ą ;) a posty i inne teksty informacyjne Arial Narrow-em? Lubię też Garamond-a i zwykłego Arial-a czy Helveticę, chociaż Arial Narrow to mój taki ulubieniec. :)
  Pozdrawiam serdecznie raz jeszcze <3
  M.M. vel W.P.

  OdpowiedzUsuń