31.08.2017

334. - 339. 'Cause it's the end

Nie wiem, od czego zacząć, więc po prostu pozwolę palcom błądzić po klawiaturze, aż stworzą jakieś sensowne wyjaśnienie.

Kończą się wakacje. Dla mnie oznacza to rozpoczęcie ostatniego roku w liceum, maturę i olimpiadę na głowie. We wrześniu dodam ostatnie rozdziały Last Rites i wycofam się z blogów. Być może od czasu do czasu wyleję swoje żale i przemyślenia na Podstronie, ale to nic pewnego.
Jak pewnie zauważyliście, przez ostatni rok nie dodawałam zbyt wielu notek na Dellylandzie i robiłam naprawdę żałośnie mało zamówień. Prawda jest taka, że od dawna nie stworzyłam niczego dobrego. Wypaliłam się. I pewnie znajdzie się ktoś, kto powie, że to nieprawda i że potrzebuję przerwy. Miałam bardzo długą przerwę i choć nadal chcę tworzyć, nic mi nie wychodzi. To mnie męczy. Męczy mnie to, że zawaliłam jako właścicielka. To Elmo prowadzi Dellyland, odkąd dołączyła. Ja już nie czuję się z nim zżyta. To już nawet nie jest Dellyland tylko Sophieland.
Przykro mi, że zrzucam na Was tę informację tak nagle, ale chyba nie ma sposobu, by przekazać to jakoś delikatniej.
Odchodzę.
Może czasem wyślę Elmo jakąś bazę, którą będzie mogła przerobić albo poproszę by wrzuciła jakiś mój szablon. Ale prawdopodobnie będzie tak, że przestanie mi zależeć na grafice. Nie jestem do tego stworzona. Nigdy nie byłam.
Wrzucę tu kilka ostatnich prac i znikam.

sygnatury


szablony
 nagłówki
inne


***
Elmo bardzo zależy, żeby ta praca się tu znalazła, jako współpraca, ale to nie jest współpraca. Stworzyła cudo z niczego. <3

Wspomnijcie czasem dziewczynę, która była tak wściekła, że nie dostała takiego szablonu, jaki zamawiała, więc założyła własną szabloniarnię. Wiem, że Elmo sobie poradzi sama. Nie boję się zostawić jej mojego dzieciątka.
Love you,
Erato

1 | dodaj komentarz

  1. Bardzo fajne prace.
    Przykro, że odchodzisz, ale trochę cię rozumiem. Na początku roku miałam dokładnie to samo, ale długo jednak bez grafiki nie wytrzymałam i zaczęłam robić aż w końcu wyszło coś czego nie chciałam od razu wyrzucić do kosza...
    3 szablon to mój faworyt z tej notki. Ogólnie szablony są bardzo ładne i estetyczne.
    Pozdrawiam <3

    OdpowiedzUsuń